Items

Hier volgt een overzicht van alle veilingitems. De volgorde waarin de items staan is geheel willekeurig en zegt niets over de volgorde waarin de items op 15 februari geveild gaan worden.

Bovendien zal een deel van de items aangeboden worden in de Loterij. De organisatie maakt vooraf de verdeling.

Hoofdsponsorschap en naamsverbintenis Fortuna

shirtsponsorLees hier alles over dit unieke veilingitem
Beschikbaar gesteld door:
k.v. Fortuna Delft

Waardebon t.w.v. 100,- voor een fotoshoot

Foto Fortuna (1024x1024)Een waardebon t.w.v. 100,- te besteden aan een originele fotoreportage die gemaakt zal worden door professioneel fotograaf Remco van Vondelen.
Beschikbaar gesteld door:
Remco van Vondelen

Sparta pakket

sparta_logoSparta-pakket, bestaande uit een shirt spelers Sparta en een winterjas van Sparta maat 164 met de handtekening van Stroopman.
Beschikbaar gesteld door:
Autobedrijf Preuninger

Fiat 500 cabrio voor een weekend

cabrioEen weekend lang heerlijk rijden in zo’n geweldige Fiat 500 cabrio.
Beschikbaar gesteld door:
Autobedrijf Preuninger

Een uur bowlen met 6 personen (2 maal)

logo_gasterijkarrewielGasterij ’t Karrewiel is al meer dan 25 jaar de plek voor een ontspannen avond of compleet verzorgde dag uit. Zij stellen een bowlingbaan beschikbaar voor 1 uur met 6 personen.
Beschikbaar gesteld door:
Gasterij ’t Karrewiel

Een biologische taart van taartkunstenaar Taarttruth

taarttruth_taartEen waardebon t.w.v. €23,- voor een grote taart of een kleine luxe taart naar keuze.
Beschikbaar gesteld door:
Taarttruth

Eigen parkeerplaats bij Fortuna

Parkeerbord1Per 1-9-2014 parkeer jij je auto voor een jaar lang voor de deur bij Fortuna op je eigen parkeerplaats.
Beschikbaar gesteld door:
Veilingcommissie

Gesigneerd shirt van Mark van Bommel

markvanbommelEen gesigneerd shirt van stervoetballer Mark van Bommel
Beschikbaar gesteld door:
Veilingcommissie

Meetrainen met A1/A2 + pindasoep van Wim de Koning

pindasoepWegens succes op herhaling: Meetrainen met de juniorenselectie. En na de training wordt voor iedereen een door Wim de Koning eigengemaakte pindasoep geserveerd! Schijnt bij menig Fortunalid erg populair te zijn.
Beschikbaar gesteld door:
A1/A2 selectie, olv Niels van der Steuijt / Wim de Koning

Schoenenborstel voor je team

schoenborstelHelemaal in de clubkleuren: een rood-witte schoenenborstel. Om je veldschoenen flink mee schoon te borstelen.
Beschikbaar gesteld door:
Jeku Sport BV en www.schoenenborstel.nl

2 kaartjes Jersey Boys incl. rondleiding

jersey-boys-nederlandTwee kaartjes voor de musical Jersey Boys in het AFAS Circustheater in Scheveningen inclusief een backstage rondleiding door Marcel Segaar.
Beschikbaar gesteld door:
AFAS Circus Theater / Marcel Segaar

2x Pre-paid tankkaart a 25,-

HappyFuelAltijd handig: een pre-paid tankkaart van 25 euro. We hebben er twee beschikbaar!
Beschikbaar gesteld door:
Total

Tennisoutfit van Kiki Bertens

kiki_bertensTenniskleding van Nederlands beste tennister Kiki Bertens.
Beschikbaar gesteld door:
Autobedrijf Preuninger

Videoreportage van je team + supporters SVF

wimdekoningEen schitterende videoreportage van een wedstrijd van jouw team. Compleet met muziek gemonteerd en voor ieder teamlid op een DVD gebrand. En tijdens de wedstrijd wordt jullie team aangemoedigd door de SVF!!
Beschikbaar gesteld door:
Wim de Koning en de SVF

Privé barman voor een avond

sommelierOnze eigen topbarman en gedimplomeerd sommolier Tijmen Pieterse komt een avond de drankjes inschenken op jouw verjaardag of bedrijfsfeest
Beschikbaar gesteld door:
Tijmen Pieterse

Chocolade workshop van 2 uur voor 2 personen

choco-delelieJe ontdekt wat je allemaal met chocola kan doen en hoe creatief je zelf bent.
Beschikbaar gesteld door:
Chocolaterie De Lelie

Clinic met de Fortuna 1 en 2

Fortuna1Train mee met je grote helden van Fortuna 1 en 2
Beschikbaar gesteld door:
A-selectie

Beachkorfbalclinic

Beachpromo12De nieuwste variant van onze sport is Beachkorfbal. In deze clinic leer je hoe je je staande houdt in het zand. Verzorgd door niemand minder dan Barry Schep!
Beschikbaar gesteld door:
Barry Schep

High tea

Hightea1High Tea voor 4 personen met oa sandwiches, hartige en zoete  cakejes, chocola, chocoladedip met fruit, cookies. Locatie: bij Fortuna of bij iemand thuis.
Beschikbaar gesteld door:
Tonnie van der Zon

Een jaar lang gratis haarkleuren

headline_salonLaat een jaar lang gratis je haar kleuren bij een betaalde knipbeurt.
Beschikbaar gesteld door:
Headline haarmode

Waardebon voor bruinen

zonnenLekker vaak naar de zonnebank en heerlijk bruin worden met deze waardebon t.w.v. 100,- euro
Beschikbaar gesteld door:
Sun & Beauty

Chocoladetaart van Firma Van Buiten (2 maal)

Firma van BuitenFirma van Buiten is een cateringbedrijf waarbij voornamelijk met producten uit de streek wordt gewerkt. Firma van Buiten verzorgt catering op maat! U kunt met al u wensen op het gebied van feestjes, diner, borrels, vergaderingen, verjaardagen, evenementen en nog veel meer bij ons terecht.
Beschikbaar gesteld door:
Firma van Buiten

6 flessen Arnaldo 2008

crociani-arnaldo-2008-bottleDoos met 6 flessen Arnaldo 2008 van Crociani, Toscane. Een krachtige rode wijn.
Beschikbaar gesteld door:
Vino & Vetro

6 flessen Vigna Vescovi 2006

zaccagnini-vigna-vescovi-2006-bottleDoos met 6 flessen Vigna Vescovi 2006 van Zaccagnini, Marken. Ook een volle rode wijn.
Beschikbaar gesteld door:
Vino & Vetro

6 flessen Spumante Drei Es

fay-dreies-bottleDoos met 6 flessen Spumante Drei Es van Fay, Lombardije. Spumante van nebbiolo druif.
Beschikbaar gesteld door:
Vino & Vetro

6 flessen Roséwijn Chiaretto 2009

ricchi-chiaretta-bottle-23-10_1Doos met 6 flessen Roséwijn Chiaretto 2009 van Ricchi, Lombardije.
Beschikbaar gesteld door:
Vino & Vetro

6 flessen Roséwijn Lagrein Gries 2010

martini-rose-09-bottleDoos met 6 flessen Roséwijn Lagrein Gries 2010 van Martini, Sudtirol.
Beschikbaar gesteld door:
Vino & Vetro

Magnum Spumante

ricchi-espressione-bottleMagnum Spumante van Ricchi, Lombardije.
Beschikbaar gesteld door:
Vino & Vetro

Sommelierschorten met logo van wijnhuis

sommelierschortSommelierschorten met logo van wijnhuis
Beschikbaar gesteld door:
Vino & Vetro

Kadobon voor High Tea

scones-220x200Een gevarieerde high tea met huis gemaakte sandwiches en zoetigheden worden geserveerd terwijl u geniet van een feestelijk glas prosecco en keuze heeft uit een assortiment aan bijzondere theeën.
Beschikbaar gesteld door:
Hampshire Hotel Delft Centre

Lunch bij Klieder

klieder_delft_buggy-proofEen lunch voor twee volwassenen en twee kinderen – uiteraard MET een stukje taart als toetje 😉
Beschikbaar gesteld door:
Klieder

Postzegels

persoonlijke-postzegel1Postzegels met je eigen afbeelding OF met de spelers van Fortuna 1
Beschikbaar gesteld door:
Ard Korporaal

Thuisshirt gedragen door Marcel Segaar

marcelsegaarFortunashirt nummer 8, gedragen door Marcel Segaar
Beschikbaar gesteld door:
Fortuna Kledinglijn

Thuisshirt gedragen door Mirjam Maltha

mirjammalthaFortunashirt nummer 6, gedragen door Mirjam Maltha
Beschikbaar gesteld door:
Fortuna Kledinglijn

Kledingpakket Barry Schep

Barry_SchepEen kledingset van Barry Schep: thuisshirt nummer 9 (naam achterop), wit shirt nummer 9 en een broekje nummer 9 (allemaal gedragen door Barry).
Beschikbaar gesteld door:
Fortuna Kledinglijn

Een paar hardloopschoenen

kinvara-schoenEen paar hardloopschoenen voor heren. De kinvara, is een minimalistisch schoen, heren , maat 42,5
Beschikbaar gesteld door:
Runnersworld Delft

Fotocamera: Samsung WB100 in zwart

Samsung-WB10026x zoom 22,3 mm groothoek lens, 16,2 megapixel, 3 inch AMOLED scherm, Dual Image Stabilization. NB: Deze camera is gebruikt voor marketingdoeleinden en wordt niet geleverd in de originele verpakking
Beschikbaar gesteld door:
Samsung

Camcorder: Samsung SMX-F500 black

SamsungSMX-F50052 x optische zoom, Schneider Kreuznach lens, Anti-Shake functie. NB: Deze camera is gebruikt voor marketingdoeleinden en wordt niet geleverd in de originele verpakking
Beschikbaar gesteld door:
Samsung

Camcorder Samsung HMX-F80 black

SamsungHMX-F8052 x optische zoom, 1280 x 720 HD ready opname, 5 megapixel NB: Deze camera is gebruikt voor marketingdoeleinden en wordt niet geleverd in de originele verpakking
Beschikbaar gesteld door:
Samsung

Surprisebox…

Surprise_BoxBieden op een verrassing. De inhoud van de box heeft een waarde die op de veilingavond bekend gemaakt zal worden.
Beschikbaar gesteld door:
surprise

Gesigneerd Ajax-shirt Patrick Kluivert

Ajax-KluivertGesigneerd Ajax-shirt van Patrick Kluivert
Beschikbaar gesteld door:
Veilingcommissie

Gesigneerd PSV-shirt Ruud Gullit

gullit-psvEen gesigneerd PSV-shirt van Ruud Gullit
Beschikbaar gesteld door:
Veilingcommissie

5 toegangskaarten Science Centre Delft

sciencecentreBezoek met z’n vijven het universiteitsmuseum van de TU Delft
Beschikbaar gesteld door:
Science Centre Delft

Feyenoord shirt Ruud Gullit, maat 164

gullit-feyenoordFeyenoord shirt Ruud Gullit, maat 164
Beschikbaar gesteld door:
Veilingcommissie

ADO-pakket

ado-logoADO-pakket bestaande uit een gesigneerd shirt, 2 business kaarten met parkeerkaart voor een wedstrijd, incl. drank (pakket is t.w.v. 260,-)
Beschikbaar gesteld door:
Peter Berg, ADO Den Haag

6 vrijkaarten voor De Efteling

eftelingMet de hele familie of een groepje vrienden naar De Efteling
Beschikbaar gesteld door:
FrieslandCampina

Stofzuiger

siemens-stofzuigerSplinternieuwe stofzuiger t.w.v. 199,- (model en kleur kunnen afwijken van foto)
Beschikbaar gesteld door:
Siemens Nederland

Fortunakamer

fortuna-logoJe kamer wordt door Antonius Bouw gepimpt tot Fortunakamer. Je krijgt een levensgrote poster met jouw Fortuna helden erop, Fortunabehang en een Fortunadekbed.
Beschikbaar gesteld door:
Antonius Bouw

DVD-pakket Casino Royale

dvd_casino_royale_james_bond_1Complete DVD collectie Casino Royale
Beschikbaar gesteld door:
Arno van Boxtel

Pakket met 400 DVD’s

dvd-pakketEen pakket met maar liefst 400 DVD’s in allerlei genres (titels op foto komen niet overeen)
Beschikbaar gesteld door:
Arno van Boxtel

Waardebon Maltha Sport

Maltha-SportWaardebon van 50,- euro te besteden bij Maltha Sport in Delft
Beschikbaar gesteld door:
Maltha Sport

2 kaarten Ajax – Heerenveen

Ajax_scHeerenveen2 kaarten voor de wedstrijd Ajax – Heerenveen op 16 februari (dag na de veiling dus). 1e ring op een zeer fraaie plek ter hoogte van de middellijn. De kaarten worden geleverd inclusief een parkeerplek onder de Arena!
Beschikbaar gesteld door:
Schilders- en behangbedrijf Van Hoeven bv

2 kaarten Ajax – ADO Den Haag

Ajax-ADO-Den-Haag2 kaarten voor de wedstrijd Ajax – ADO Den Haag op 13 april. 1e ring op een zeer fraaie plek ter hoogte van de middellijn. De kaarten worden geleverd inclusief een parkeerplek onder de Arena!
Beschikbaar gesteld door:
Schilders- en behangbedrijf Van Hoeven bv

Fietspomp

wijtmanDesign fietspomp
Beschikbaar gesteld door:
Bike Totaal Wijtman Delft

Trainingspak Oranje van Thomas Reijgersberg

thomas_oranjeHet trainingspak van Thomas Reijgersberg dat hij bij het Nederlands Team heeft gedragen.
Beschikbaar gesteld door:
Thomas Reijgersberg

Gesigneerd shirt Thomas

thomas_oranjeAsics shirt van Thomas Reijgersberg met handtekening
Beschikbaar gesteld door:
Thomas Reijgersberg

Schilderij Frank Gude

frank-gudeOrigineel exemplaar van het schilderij ‘WK 2006’ van de schilder Frank Gude. Meer informatie >
Beschikbaar gesteld door:
Jan Preuninger

Meidenavond A-selectie

damesAselectieMeidenavond met de dames van de A-selectie inclusief lekker eten, spelletjes en echte meidendingen.
Beschikbaar gesteld door:
Dames A-selectie

Gesigneerd shirt ADO Den Haag

ado-logoGesigneerd shirt ADO Den Haag
Beschikbaar gesteld door:
Framesport

Gesigneerde leren voetbal

voetbalGesigneerde leren voetbal met handtekeningen van het Nederlands Elftal uit 1992 (Van Nistelrooij, Davids, etc.) (nog geen foto beschikbaar)
Beschikbaar gesteld door:
Antonius Bouw

Gesigneerde Feyenoord shirt

Feyenoord thuisshirt 2013-2014Gesigneerd shirt van Feyenoord
Beschikbaar gesteld door:
Marloes en Arie

3 daags arrangement Maastricht

bastion_deluxe_hotel_maastricht_ac3260_aanzicht3 daags hotel arrangement Maastricht.
Inbegrepen:
Bastion de luxe Hotel Maastricht (6 minuten wandelen van het Vrijthof)
2 overnachtingen in een 2-persoonskamer
2 x ontbijtbuffet
1 x 3 gangendiner (exclusief drankjes)
Informatie over Maastricht en omgeving
Plattegrond van Maastricht

Te reserveren binnen de periode:
Tot en met 10-03-14
25-04-14 / 05-05-14
30-06-14 / 01-09-14
10-10-14 / 03-11-14
(aankomst: dagelijks)

Beschikbaar gesteld door:
VakantieXperts Van der Werf

Plaats een reactie