Hier volgt een overzicht van alle veilingitems. De volgorde waarin de items staan is geheel willekeurig en zegt niets over de volgorde waarin de items op 15 februari geveild gaan worden.
Bovendien zal een deel van de items aangeboden worden in de Loterij. De organisatie maakt vooraf de verdeling.
Hoofdsponsorschap en naamsverbintenis Fortuna |
Lees hier alles over dit unieke veilingitem Beschikbaar gesteld door: k.v. Fortuna Delft |
Waardebon t.w.v. 100,- voor een fotoshoot |
Een waardebon t.w.v. 100,- te besteden aan een originele fotoreportage die gemaakt zal worden door professioneel fotograaf Remco van Vondelen. Beschikbaar gesteld door: Remco van Vondelen |
Sparta pakket |
Sparta-pakket, bestaande uit een shirt spelers Sparta en een winterjas van Sparta maat 164 met de handtekening van Stroopman. Beschikbaar gesteld door: Autobedrijf Preuninger |
Fiat 500 cabrio voor een weekend |
Een weekend lang heerlijk rijden in zo’n geweldige Fiat 500 cabrio. Beschikbaar gesteld door: Autobedrijf Preuninger |
Een uur bowlen met 6 personen (2 maal) |
Gasterij ’t Karrewiel is al meer dan 25 jaar de plek voor een ontspannen avond of compleet verzorgde dag uit. Zij stellen een bowlingbaan beschikbaar voor 1 uur met 6 personen. Beschikbaar gesteld door: Gasterij ’t Karrewiel |
Een biologische taart van taartkunstenaar Taarttruth |
Een waardebon t.w.v. €23,- voor een grote taart of een kleine luxe taart naar keuze. Beschikbaar gesteld door: Taarttruth |
Eigen parkeerplaats bij Fortuna |
Per 1-9-2014 parkeer jij je auto voor een jaar lang voor de deur bij Fortuna op je eigen parkeerplaats. Beschikbaar gesteld door: Veilingcommissie |
Gesigneerd shirt van Mark van Bommel |
Een gesigneerd shirt van stervoetballer Mark van Bommel Beschikbaar gesteld door: Veilingcommissie |
Meetrainen met A1/A2 + pindasoep van Wim de Koning |
Wegens succes op herhaling: Meetrainen met de juniorenselectie. En na de training wordt voor iedereen een door Wim de Koning eigengemaakte pindasoep geserveerd! Schijnt bij menig Fortunalid erg populair te zijn. Beschikbaar gesteld door: A1/A2 selectie, olv Niels van der Steuijt / Wim de Koning |
Schoenenborstel voor je team |
Helemaal in de clubkleuren: een rood-witte schoenenborstel. Om je veldschoenen flink mee schoon te borstelen. Beschikbaar gesteld door: Jeku Sport BV en www.schoenenborstel.nl |
2 kaartjes Jersey Boys incl. rondleiding |
Twee kaartjes voor de musical Jersey Boys in het AFAS Circustheater in Scheveningen inclusief een backstage rondleiding door Marcel Segaar. Beschikbaar gesteld door: AFAS Circus Theater / Marcel Segaar |
2x Pre-paid tankkaart a 25,- |
Altijd handig: een pre-paid tankkaart van 25 euro. We hebben er twee beschikbaar! Beschikbaar gesteld door: Total |
Tennisoutfit van Kiki Bertens |
Tenniskleding van Nederlands beste tennister Kiki Bertens. Beschikbaar gesteld door: Autobedrijf Preuninger |
Videoreportage van je team + supporters SVF |
Een schitterende videoreportage van een wedstrijd van jouw team. Compleet met muziek gemonteerd en voor ieder teamlid op een DVD gebrand. En tijdens de wedstrijd wordt jullie team aangemoedigd door de SVF!! Beschikbaar gesteld door: Wim de Koning en de SVF |
Privé barman voor een avond |
Onze eigen topbarman en gedimplomeerd sommolier Tijmen Pieterse komt een avond de drankjes inschenken op jouw verjaardag of bedrijfsfeest Beschikbaar gesteld door: Tijmen Pieterse |
Chocolade workshop van 2 uur voor 2 personen |
Je ontdekt wat je allemaal met chocola kan doen en hoe creatief je zelf bent. Beschikbaar gesteld door: Chocolaterie De Lelie |
Clinic met de Fortuna 1 en 2 |
Train mee met je grote helden van Fortuna 1 en 2 Beschikbaar gesteld door: A-selectie |
Beachkorfbalclinic |
De nieuwste variant van onze sport is Beachkorfbal. In deze clinic leer je hoe je je staande houdt in het zand. Verzorgd door niemand minder dan Barry Schep! Beschikbaar gesteld door: Barry Schep |
High tea |
High Tea voor 4 personen met oa sandwiches, hartige en zoete cakejes, chocola, chocoladedip met fruit, cookies. Locatie: bij Fortuna of bij iemand thuis. Beschikbaar gesteld door: Tonnie van der Zon |
Een jaar lang gratis haarkleuren |
Laat een jaar lang gratis je haar kleuren bij een betaalde knipbeurt. Beschikbaar gesteld door: Headline haarmode |
Waardebon voor bruinen |
Lekker vaak naar de zonnebank en heerlijk bruin worden met deze waardebon t.w.v. 100,- euro Beschikbaar gesteld door: Sun & Beauty |
Chocoladetaart van Firma Van Buiten (2 maal) |
Firma van Buiten is een cateringbedrijf waarbij voornamelijk met producten uit de streek wordt gewerkt. Firma van Buiten verzorgt catering op maat! U kunt met al u wensen op het gebied van feestjes, diner, borrels, vergaderingen, verjaardagen, evenementen en nog veel meer bij ons terecht. Beschikbaar gesteld door: Firma van Buiten |
6 flessen Arnaldo 2008 |
Doos met 6 flessen Arnaldo 2008 van Crociani, Toscane. Een krachtige rode wijn. Beschikbaar gesteld door: Vino & Vetro |
6 flessen Vigna Vescovi 2006 |
Doos met 6 flessen Vigna Vescovi 2006 van Zaccagnini, Marken. Ook een volle rode wijn. Beschikbaar gesteld door: Vino & Vetro |
6 flessen Spumante Drei Es |
Doos met 6 flessen Spumante Drei Es van Fay, Lombardije. Spumante van nebbiolo druif. Beschikbaar gesteld door: Vino & Vetro |
6 flessen Roséwijn Chiaretto 2009 |
Doos met 6 flessen Roséwijn Chiaretto 2009 van Ricchi, Lombardije. Beschikbaar gesteld door: Vino & Vetro |
6 flessen Roséwijn Lagrein Gries 2010 |
Doos met 6 flessen Roséwijn Lagrein Gries 2010 van Martini, Sudtirol. Beschikbaar gesteld door: Vino & Vetro |
Magnum Spumante |
Magnum Spumante van Ricchi, Lombardije. Beschikbaar gesteld door: Vino & Vetro |
Sommelierschorten met logo van wijnhuis |
Sommelierschorten met logo van wijnhuis Beschikbaar gesteld door: Vino & Vetro |
Kadobon voor High Tea |
Een gevarieerde high tea met huis gemaakte sandwiches en zoetigheden worden geserveerd terwijl u geniet van een feestelijk glas prosecco en keuze heeft uit een assortiment aan bijzondere theeën. Beschikbaar gesteld door: Hampshire Hotel Delft Centre |
Lunch bij Klieder |
Een lunch voor twee volwassenen en twee kinderen – uiteraard MET een stukje taart als toetje 😉 Beschikbaar gesteld door: Klieder |
Postzegels |
Postzegels met je eigen afbeelding OF met de spelers van Fortuna 1 Beschikbaar gesteld door: Ard Korporaal |
Thuisshirt gedragen door Marcel Segaar |
Fortunashirt nummer 8, gedragen door Marcel Segaar Beschikbaar gesteld door: Fortuna Kledinglijn |
Thuisshirt gedragen door Mirjam Maltha |
Fortunashirt nummer 6, gedragen door Mirjam Maltha Beschikbaar gesteld door: Fortuna Kledinglijn |
Kledingpakket Barry Schep |
Een kledingset van Barry Schep: thuisshirt nummer 9 (naam achterop), wit shirt nummer 9 en een broekje nummer 9 (allemaal gedragen door Barry). Beschikbaar gesteld door: Fortuna Kledinglijn |
Een paar hardloopschoenen |
Een paar hardloopschoenen voor heren. De kinvara, is een minimalistisch schoen, heren , maat 42,5 Beschikbaar gesteld door: Runnersworld Delft |
Fotocamera: Samsung WB100 in zwart |
26x zoom 22,3 mm groothoek lens, 16,2 megapixel, 3 inch AMOLED scherm, Dual Image Stabilization. NB: Deze camera is gebruikt voor marketingdoeleinden en wordt niet geleverd in de originele verpakking Beschikbaar gesteld door: Samsung |
Camcorder: Samsung SMX-F500 black |
52 x optische zoom, Schneider Kreuznach lens, Anti-Shake functie. NB: Deze camera is gebruikt voor marketingdoeleinden en wordt niet geleverd in de originele verpakking Beschikbaar gesteld door: Samsung |
Camcorder Samsung HMX-F80 black |
52 x optische zoom, 1280 x 720 HD ready opname, 5 megapixel NB: Deze camera is gebruikt voor marketingdoeleinden en wordt niet geleverd in de originele verpakking Beschikbaar gesteld door: Samsung |
Surprisebox… |
Bieden op een verrassing. De inhoud van de box heeft een waarde die op de veilingavond bekend gemaakt zal worden. Beschikbaar gesteld door: surprise |
Gesigneerd Ajax-shirt Patrick Kluivert |
Gesigneerd Ajax-shirt van Patrick Kluivert Beschikbaar gesteld door: Veilingcommissie |
Gesigneerd PSV-shirt Ruud Gullit |
Een gesigneerd PSV-shirt van Ruud Gullit Beschikbaar gesteld door: Veilingcommissie |
5 toegangskaarten Science Centre Delft |
Bezoek met z’n vijven het universiteitsmuseum van de TU Delft Beschikbaar gesteld door: Science Centre Delft |
Feyenoord shirt Ruud Gullit, maat 164 |
Feyenoord shirt Ruud Gullit, maat 164 Beschikbaar gesteld door: Veilingcommissie |
ADO-pakket |
ADO-pakket bestaande uit een gesigneerd shirt, 2 business kaarten met parkeerkaart voor een wedstrijd, incl. drank (pakket is t.w.v. 260,-) Beschikbaar gesteld door: Peter Berg, ADO Den Haag |
6 vrijkaarten voor De Efteling |
Met de hele familie of een groepje vrienden naar De Efteling Beschikbaar gesteld door: FrieslandCampina |
Stofzuiger |
Splinternieuwe stofzuiger t.w.v. 199,- (model en kleur kunnen afwijken van foto) Beschikbaar gesteld door: Siemens Nederland |
Fortunakamer |
Je kamer wordt door Antonius Bouw gepimpt tot Fortunakamer. Je krijgt een levensgrote poster met jouw Fortuna helden erop, Fortunabehang en een Fortunadekbed. Beschikbaar gesteld door: Antonius Bouw |
DVD-pakket Casino Royale |
Complete DVD collectie Casino Royale Beschikbaar gesteld door: Arno van Boxtel |
Pakket met 400 DVD’s |
Een pakket met maar liefst 400 DVD’s in allerlei genres (titels op foto komen niet overeen) Beschikbaar gesteld door: Arno van Boxtel |
Waardebon Maltha Sport |
Waardebon van 50,- euro te besteden bij Maltha Sport in Delft Beschikbaar gesteld door: Maltha Sport |
2 kaarten Ajax – Heerenveen |
2 kaarten voor de wedstrijd Ajax – Heerenveen op 16 februari (dag na de veiling dus). 1e ring op een zeer fraaie plek ter hoogte van de middellijn. De kaarten worden geleverd inclusief een parkeerplek onder de Arena! Beschikbaar gesteld door: Schilders- en behangbedrijf Van Hoeven bv |
2 kaarten Ajax – ADO Den Haag |
2 kaarten voor de wedstrijd Ajax – ADO Den Haag op 13 april. 1e ring op een zeer fraaie plek ter hoogte van de middellijn. De kaarten worden geleverd inclusief een parkeerplek onder de Arena! Beschikbaar gesteld door: Schilders- en behangbedrijf Van Hoeven bv |
Fietspomp |
Design fietspomp Beschikbaar gesteld door: Bike Totaal Wijtman Delft |
Trainingspak Oranje van Thomas Reijgersberg |
Het trainingspak van Thomas Reijgersberg dat hij bij het Nederlands Team heeft gedragen. Beschikbaar gesteld door: Thomas Reijgersberg |
Gesigneerd shirt Thomas |
Asics shirt van Thomas Reijgersberg met handtekening Beschikbaar gesteld door: Thomas Reijgersberg |
Schilderij Frank Gude |
Origineel exemplaar van het schilderij ‘WK 2006’ van de schilder Frank Gude. Meer informatie > Beschikbaar gesteld door: Jan Preuninger |
Meidenavond A-selectie |
Meidenavond met de dames van de A-selectie inclusief lekker eten, spelletjes en echte meidendingen. Beschikbaar gesteld door: Dames A-selectie |
Gesigneerd shirt ADO Den Haag |
Gesigneerd shirt ADO Den Haag Beschikbaar gesteld door: Framesport |
Gesigneerde leren voetbal |
Gesigneerde leren voetbal met handtekeningen van het Nederlands Elftal uit 1992 (Van Nistelrooij, Davids, etc.) (nog geen foto beschikbaar) Beschikbaar gesteld door: Antonius Bouw |
Gesigneerde Feyenoord shirt |
Gesigneerd shirt van Feyenoord Beschikbaar gesteld door: Marloes en Arie |
3 daags arrangement Maastricht |
3 daags hotel arrangement Maastricht. Inbegrepen: Bastion de luxe Hotel Maastricht (6 minuten wandelen van het Vrijthof) 2 overnachtingen in een 2-persoonskamer 2 x ontbijtbuffet 1 x 3 gangendiner (exclusief drankjes) Informatie over Maastricht en omgeving Plattegrond van Maastricht Te reserveren binnen de periode: Beschikbaar gesteld door: |