Topstuk maakt veiling ook voor kunstliefhebbers interessant

De werkgroep Fortuna Veiling is enorm trots dat enkele dagen voor de Veiling-avond een werkelijk pronkstuk toegevoegd mag worden aan de kavellijst!

Via een zakenrelatie van Jan Preuninger werd ons een origineel werk van Frank Gude aangeboden. Het kunstwerk is 115 x 135 cm groot en heeft als titel ‘WK 2006’. De primaire kleuren, een opwindend avontuur, het schilderen beweegt, dat is het gevoel je moet hebben met dit prachtige kunstwerk van het Nederlands Elftal.

De in 1950 te Amsterdam geboren kunstenaar Frank Gude, groeide op in de wereld van de grafische kunst, zijn vader had een grafisch bedrijf. Nadat hij de opleiding aan de academie van de grafische kunst te Amsterdam had gevolgd, stortte hij zich volledig op het schilderen en het maken van zeefdrukken en litho’s.
Het impressionisme, zijn liefde voor de sport kwamen op jonge leeftijd direct tot uiting. De figuratie is beweeglijk en speels.
Diverse werken zijn gerealiseerd onder andere voor:
Philip Morris, City Hall Heerhugowaard, Mazda, Nationale Nederlanden, Renault Nederland, Mercedes Benz, FC Ajax, General Motors, Philips, DHL, Alfa Romeo, Floriade 2002 Bridge of Life. Sportkalender o.a. Sparta-Renault.
Replica’s van dit kunstwerk worden verkocht voor zo’n 50 euro. Maar dit originele exemplaar moet daar zeker een veelvoud van op kunnen brengen. We zijn benieuwd of er kunstliefhebbers onder onze leden zijn.
frank-gude

Weet jij al waar je op gaat bieden?

De lijst met items voor de veiling groeit gestaag. Hoog tijd dus om vast te gaan bepalen waar je op 15 februari op gaat bieden. Worden het de musicalkaartjes (dit jaar voor Jersey Boys!) of toch een gesigneerd voetbalshirt? Ga je een weekend rijden in een Fiat500 cabrio van Autobedrijf Preuninger of win je in de loterij een kadobon voor een heerlijke taart van Taarttruth?

Een bijzonder item is zeker ook de tennisoutfit van Nederlands beste tennisster Kiki Bertens. Een soortgelijk item was er ook vorig jaar op de veiling. Anne van Stek ging er mee aan de haal en kan het zich nog goed herinneren:

1 ❤ tennis en op de veiling won ik een Wilson tennistas, een racket en een jurkje. Allen afkomstig van Kiki Bertens. Met het racket heb ik al meerdere keren een lekker balletje geslagen, de tas daar loop ik als een echt prof mee rond. Alleen het jurkje….tja haha ik was zwanger dus die heeft me nog niet gepast hahahaha

De lijst met items wordt regelmatig aangevuld. Kijk dus vaak op deze site. Heb je zelf nog iets leuks te veilen? Geef het door aan acabout@hotmail.com of overleg bij Fortuna even met een van de commissieleden (Anouk Vanwersch, Patrick Vanwersch, Guido Al, Arno van Boxtel of Ton Schäffer) of ze het geschikt vinden.

Topkorfbalclub wordt geveild

Het zal jullie niet ontgaan zijn. Sinds 1 januari heeft Fortuna geen hoofdsponsor meer. Het bracht de Veilingcommissie op het – mogen wij wel zeggen – unieke plan om het hoofdsponsorschap als item te gaan veilen op de Fortuna Veiling die op 15 februari a.s. gehouden zal gaan worden. Uiteraard moest dit eerst met het bestuurd besproken worden, maar ook zij waren snel overtuigd dat het fantastisch zou zijn wanneer Fortuna dankzij de veiling opnieuw een hoofdsponsor zou vinden.

We besloten het dan ook officieel aan te gaan pakken: de komende weken zal in de regionale en landelijke media een bijzonder persbericht aangeboden gaan worden. Een bericht waarmee we potentiële sponsors geïnteresseerd hopen te maken voor dit bijzondere aanbod. We laten jullie alvast het persbericht zien. Schroom niet om het bericht door te sturen aan bedrijven waarvan u denkt dat ze hier wel eens in geïnteresseerd kunnen zijn.

Delftse topkorfbalclub Fortuna onder de veilingshamer

Korfbalclub Fortuna heeft besloten haar hoofdsponsorschap te gaan veilen. De Delfste korfbalclub die al jaren uitkomt op het hoogste niveau van Nederland en vorig seizoen nog in een goed gevuld Ahoy de finale wist te behalen, is op zoek naar een nieuwe hoofdsponsor. De Korfbal Leagueclub kan veel voor (Delftse) ondernemers betekenen als enige Delftse topsportvereninging.

Tijdens de jaarlijkse veiling die Fortuna meestal in de eerste maanden van het nieuwe jaar organiseert staat het hoofdsponsorschap tussen de te veilen artikelen. Ondernemingen die op zoek zijn naar landelijke naamsbekendheid kunnen dit op unieke wijze genereren voor een aantrekkelijk tarief. Mede door de naamskoppeling zal de onderneming landelijke bekendheid verwerven, bijvoorbeeld tijdens uitzendingen van NOS Studio Sport.

Ondernemers uit Delft en omstreken kunnen nu al bieden op dit veilingsitem dat op 15 februari 2014 na de wedstrijd tegen TOP/Justlease.nl definitief onder de hamer. Heeft u interesse in een jaar lang hoofdsponsorschap bij Fortuna en de daarbij behorende extra’s, dan kunt u uw voorinschrijving alvast kenbaar maken via: sponsoring@fortuna-korfbal.nl.

Fortuna is een korfbalvereniging uit Delft, die uitkomt in de Korfbal League, de hoogste competitie van Nederland. Fortuna strijdt jaarlijks om de landelijke prijzen en staat bekend om haar sterke jeugdopleiding.

Einde bericht

De eerste veilingitems stromen binnen

De eerste items voor de Veiling stromen binnen. Binnenkort zal de speciale veilingwebsite weer online gaan en kan je de complete lijst bekijken. Tipje van de sluier: wat dacht je van 2 kaartjes voor de musical Jersey Boys, van een gesigneerd shirt van Mark van Bommel, een uur bowlen bij Gasterij ’t Karrewiel, meetrainen met Fortuna A1/A2 of het bijzondere product op deze foto…

schoenborstel
Op 15 februari kan je er allemaal op gaan bieden. Hou de website en Facebook in de gaten voor nog meer items die we bekend kunnen maken.

Zelf iets beschikbaar stellen? Laat het ons weten. We kunnen alles veilen!