We mochten al niet klagen over het aantal items dat we beschikbaar gesteld hebben gekregen, maar in de laatste weken voor de veiling zijn er nog diverse zaken bijgekomen. We geven je graag een laatste update.
Categorie archief: 2013 items
Wie weet wat boulderen is?
Boulderen is een laagdrempelige vorm van sportklimmen. Een boulder (klimroute) bestaat uit een beperkt aantal grepen van dezelfde kleur, waarbij de begin en eind grepen gemarkeerd zijn. De klimwand is 4,5 meter hoog en je klimt een boulder zonder touw en gordel. Onder de klimwanden liggen dikke valmatten voor je veiligheid. Boulderen bevordert kracht, (hand-oog) coordinatie, flexibiliteit en lenigheid. Alle spieren worden aangesproken tijdens het boulderen. Boulderen is een goede mix tussen kracht, uithoudingsvermogen, souplesse, techniek, lenigheid en vindingrijkheid.
Boulderen kan tegenwoordig ook in Delft. Bij Bouldercentrum Delfts Bleau aan de Schieweg. En ook Delfts Bleau heeft een item beschikbaar gesteld voor onze Loterij en Veilingavond:
Een dagkaart voor twee personen voor onbeperkt boulderen. Inclusief schoenhuur en een clinic van 1 uur. Een geweldige prijs voor klimfanaten of voor iedereen die eens kennis wil maken met deze sport.
Zet jij voortaan de lekkerste koffie?
Ben jij ook een beetje uitgekeken op je Senseo apparaat? Trek in een heerlijk bakkie koffie of espresso gemaakt van verse bonen? Dan is dit je kans.
VIP-kaarten voor een thuiswedstrijd van Feyenoord
Nadat we al eerder konden melden dat we de beschikking hebben gekregen over kaarten voor een WK Kwalifactatie wedstrijd van het Nederlands Elftal en voor 2 thuiswedstrijden van Ajax gaan we nu ook de Feyenoord-fans van Fortuna/MHIR blij maken.
Allerlei waardebonnen voor (web)winkels
We mogen jullie weer aan een paar geweldige sponsors voorstellen. Dit keer een aantal (web)winkels die mooie kadobonnen beschikbaar hebben gesteld voor onze (super)loterij.
Kunst aan de muur
Mochten we in de eerste twee jaren van de veiling een aquarel van Jan van den Enden veilen, dit jaar hebben we de beschikking gekregen over twee andere kunstwerken.
Een jaar lang gratis naar de kapper
Als je haar maar goed zit! Dat geldt toch voor bijna iedereen… Dus hoe mooi zou het zijn als jij een jaar lang gratis naar de kapper kunt gaan. Weer helemaal peikfijn geknipt en zonder te betalen weer naar huis. Voor de bezoekers aan de Nieuwjaarsveiling komt deze kans heel dichtbij.
Een weekend overnachten in de Veluwse bossen
In de buurt van Lunteren, niet ver van de bosrijke Veluwe staat een prachtig chalet. Tussen de bomen waar regelmatig nog een eekhoorn omhoog klimt kan je heerlijk tot rust komen. Even weg van de hectiek van de Randstad, je drukke baan en de spanning van een Korfballeague wedstrijd. Dankzij de Nieuwjaarsveiling wordt dit mogelijk…
HighWine arrangement
Vorig jaar heeft Tonnie van der Zon een overheerlijke HighTea verzorgd. Uiteindelijk had Michelle Barendse het hoogste bod. We hebben nog niet gehoord hoe het is geweest, maar Tonnie kennende was het vast een erg leuke middag of avond. Dit jaar komt Tonnie met iets nieuws.
De Nieuwjaarsveiling is ook leuk voor kinderen
Wij weten als geen ander dat we een vereniging zijn met jonge en oudere leden. En wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. Tijdens de Nieuwjaarsveiling zullen er dan ook diverse items geveild en verloot worden die juist voor de kinderen leuk zijn. Misschien is niet voor alles de kinderspaarpot toereikend maar er zijn vast ouders die elkaar optrommelen om als team te gaan bieden op een groeps-item. Zo pakten de ouders van de D3 vorig jaar het meetrainen met de A1. Per persoon was men ongeveer 10,- euro kwijt en de kinderen hadden een onvergetelijke avond.