Terwijl de klok aan de laatste twaalf uren van 2011 is begonnen en de vuurwerkpakketten in de gang klaar staan om vannacht afgestoken te worden, zorgen wij als werkgroep Fortuna/MHIR’s Nieuwjaarsveiling ook nog voor een paar knallers. Aan de toch al lange kavellijst kunnen we namelijk weer een paar mooie items toevoegen.
Wat dacht u bijvoorbeeld van een spiksplinternieuwe kinderfiets. Ons geheime wapen Bruun van der Steuijt wist deze los te weken bij Van der Plank Tweewielers & Dartshop, de fietsspecialist van Delft. Een prachtige fiets voor een van de kinderen van Fortuna/MHIR. De exacte maten houdt u nog van ons te goed. We zullen zorgen dat we die weten op de veilingavond.
Laat je auto beletteren
Het volgende item is zo bijzonder dat we even wat tekst nodig hebben om het uit te leggen: Ooit gedroomd om in een auto te rijden die voorzien is van een spectaculaire belettering? Wat te denken van een auto in de Fortuna kleuren…? Of de naam van jouw startende onderneming er op? Dit is je kans!
Smits Rodi Reclame biedt namelijk het aanbrengen van een schitterende flitsende belettering aan. Dit kan op een auto, maar mag ook op je fiets of scooter zijn. Het aanbod is exclusief ontwerpkosten, maar dat neemt niet weg dat we hier met een geweldig item te maken hebben. Wie denkt er commercieel en biedt een mooi bedrag om vervolgens een jaar lang reclame te maken voor een bedrijf dat het veelvoudige betaalt…?
Smits Rodi Reclame is een nieuw Delftse reclamebedrijf en komt voort uit de krant Delft op Zondag – een van de businessclub leden van Fortuna – en Studio Smits reclame.
Ander shirt nodig?
Een van de eerste items die we dit jaar lieten zien via deze site was het gesigneeerde voetbalshirt van SC Heerenveen. In die categorie hebben we nog diverse toevoegingen. Zo kregen we via Tim van Peppen een shirt van voetbalclub VVV uit Venlo. En regelde Arno Preuninger via zijn persoonlijke contacten met oud-Feyenoord-speler Henk Fräser een shirt van ADO Den Haag. Zowel het VVV- als het ADO-shirt staat helemaal vol met handtekeningen van de spelers. Verder doneerde Thomas Reijgersberg bij ons een mooi oranje shirt van het Nederlands korfbalteam. Tenslotte beschikt de veilingcommissie over diverse shirts van Fortuna/MHIR 1 en 2 van vorig seizoen. We zijn nog aan het overleggen hoe we deze shirts precies gaan veilen maar u kunt zich dus vast warm maken voor een shirt van Barry Schep, Kelly Deelen of zou iemand belangstelling hebben voor het shirt van Raymond Witvliet… Geef ons je voorkeur door, hieronder bij de reacties. Dan stemmen we het aanbod op jou af.
Deze winter nog naar de Efteling
In de categorie ‘Uitgaan’ heeft u al van alles voorbij zien komen op deze site; van kaarten voor feestavonden in Ahoy tot Eredivisiewedstrijden. En van bed & breakfast arrangement tot dinerbonnen. Ook aan deze categorie voegen we nu een knal-item toe: we hebben 4 kaarten beschikbaar voor de Winter Efteling (geldig t/m 5 februari 2012). Heerlijk met het hele gezin naar het sprookjespark om te genieten van twinkelende lichtjes, ijspret en kampvuren! Het is geen sprookje, bij Fortuna/MHIR is het echt mogelijk. Alleen zorgen dat u het hoogste bod heeft op zaterdag 7 januari.
Tot volgende week
De werkgroep Nieuwjaarsveiling wenst iedereen een knallend uiteinde, een gezellige jaarwisseling en alvast een fantastisch 2012. Een nieuw jaar dat wat ons betreft niet snel genoeg kan starten. We staan te popellen om de laatste veilingitems bekend te maken dus blijf deze site ook de komende week nog elke dag bezoeken. En we zien elkaar allemaal aanstaande zaterdag in de Fortuna kantine. Eerst de wedstrijd van ons eerste en dan de veiling en de loterij. Wij hebben er zin in!! U ook?