Topstuk maakt veiling ook voor kunstliefhebbers interessant

De werkgroep Fortuna Veiling is enorm trots dat enkele dagen voor de Veiling-avond een werkelijk pronkstuk toegevoegd mag worden aan de kavellijst!

Via een zakenrelatie van Jan Preuninger werd ons een origineel werk van Frank Gude aangeboden. Het kunstwerk is 115 x 135 cm groot en heeft als titel ‘WK 2006’. De primaire kleuren, een opwindend avontuur, het schilderen beweegt, dat is het gevoel je moet hebben met dit prachtige kunstwerk van het Nederlands Elftal.

De in 1950 te Amsterdam geboren kunstenaar Frank Gude, groeide op in de wereld van de grafische kunst, zijn vader had een grafisch bedrijf. Nadat hij de opleiding aan de academie van de grafische kunst te Amsterdam had gevolgd, stortte hij zich volledig op het schilderen en het maken van zeefdrukken en litho’s.
Het impressionisme, zijn liefde voor de sport kwamen op jonge leeftijd direct tot uiting. De figuratie is beweeglijk en speels.
Diverse werken zijn gerealiseerd onder andere voor:
Philip Morris, City Hall Heerhugowaard, Mazda, Nationale Nederlanden, Renault Nederland, Mercedes Benz, FC Ajax, General Motors, Philips, DHL, Alfa Romeo, Floriade 2002 Bridge of Life. Sportkalender o.a. Sparta-Renault.
Replica’s van dit kunstwerk worden verkocht voor zo’n 50 euro. Maar dit originele exemplaar moet daar zeker een veelvoud van op kunnen brengen. We zijn benieuwd of er kunstliefhebbers onder onze leden zijn.
frank-gude

Korfballers zijn ook dol op voetbal

Andersom zal je het zelden horen, maar dat korfballers ook dol zijn op voetbal is zeker. En de veilingcommissie heeft weer diverse items op de kop kunnen tikken om deze voetballiefhebbers tegemoet te komen. Gesigneerde shirts en voetbalkaartjes zullen ook dit jaar weer onder de hamer gaan; doorgaans populaire items, dus kom met een goed bod en een van onderstaande items is voor jou.

Sparta pakket

sparta_logoSparta-pakket, bestaande uit een shirt spelers Sparta en een winterjas van Sparta maat 164 met de handtekening van Stroopman.
Beschikbaar gesteld door:
Autobedrijf Preuninger

Gesigneerd shirt van Mark van Bommel

markvanbommelEen gesigneerd shirt van stervoetballer Mark van Bommel
Beschikbaar gesteld door:
Veilingcommissie

Gesigneerd Ajax-shirt Patrick Kluivert

Ajax-KluivertGesigneerd Ajax-shirt van Patrick Kluivert
Beschikbaar gesteld door:
Veilingcommissie

Gesigneerd PSV-shirt Ruud Gullit

gullit-psvEen gesigneerd PSV-shirt van Ruud Gullit
Beschikbaar gesteld door:
Veilingcommissie

Feyenoord shirt Ruud Gullit, maat 164

gullit-feyenoordFeyenoord shirt Ruud Gullit, maat 164
Beschikbaar gesteld door:
Veilingcommissie

ADO-pakket

ado-logoADO-pakket bestaande uit een gesigneerd shirt, 2 business kaarten met parkeerkaart voor een wedstrijd, incl. drank (pakket is t.w.v. 260,-)
Beschikbaar gesteld door:
Peter Berg, ADO Den Haag

2 kaarten Ajax – Heerenveen

Ajax_scHeerenveen2 kaarten voor de wedstrijd Ajax – Heerenveen op 16 februari (dag na de veiling dus). 1e ring op een zeer fraaie plek ter hoogte van de middellijn. De kaarten worden geleverd inclusief een parkeerplek onder de Arena!
Beschikbaar gesteld door:
Schilders- en behangbedrijf Van Hoeven bv

2 kaarten Ajax – ADO Den Haag

Ajax-ADO-Den-Haag2 kaarten voor de wedstrijd Ajax – ADO Den Haag op 13 april. 1e ring op een zeer fraaie plek ter hoogte van de middellijn. De kaarten worden geleverd inclusief een parkeerplek onder de Arena!
Beschikbaar gesteld door:

Bekijk hier de complete lijst met items

Gekocht veilingitem zorgt voor bijzondere ondergrondse ervaring

De organisatie van de Fortuna veiling probeert ieder jaar weer voor veiling items te zorgen die geschikt zijn voor groepen. Want wat is er nou leuker om na de veiling op stap te gaan met een groep vrienden of een clinic te volgen met je hele team?

Vorig jaar was een van de populaire items voor groepen de Rondleiding door de spoortunnel in aanleg. Een uniek kijkje onder de grond, beschikbaar gesteld door Crommelijn en Sander Tetteroo. Een van de deelnemers aan dit uitje, Bruun van der Steuijt, deed er vorig jaar op de Fortuna site verslag van in een aflevering van lopende zaken. Lees het hieronder nog eens na en u weet dat u ook dit jaar weer u vrienden bijeen moet trommelen om te gaan bieden op een van de groepsitems.

LOPENDE ZAKEN IN DE SPO(O)R(T)TUNNEL

Jullie zullen wel denken wat een bijzondere LOPENDE ZAKEN. Dat klopt !

Want tijdens de Nieuwjaarsveiling bood Ed Moerman maar liefst €160 om met een groepje onder leiding van niemand minder dan Sander Tetteroo ondergronds te gaan. Onze spoortunnelloopgroep(mooi woord hè) zal een bedrag overmaken naar de clubkas van totaal  € 200.

Sander heeft een zeer belangrijke taak en heeft als uitvoerder een enorme kennis van datgene wat er momenteel onder Delftse bodem gaande is. Op de site was er al een aankondiging :

De tijdsduur van de rondleiding  zal ongeveer 3 a 4 uur zijn. Dit zal onder begeleiding en met uitleg zijn van Sander zelf. Voor veiligheidsvoorzieningen (helm, schoenen en hesje) zal worden gezorgd. Let op: degene die mee gaan, dienen goed ter been te zijn. Nou dat bleek geen overbodig bericht. Het werd een ware crosstraining, maar we waren met een goed getraind gezelschap.

Jullie zijn natuurlijk naar de deelnemers aan deze Delftse spoortunnelcross op vrijdagmiddag 1 februari. Nou daar gaan we dan : Ed M. –Frank P. – Arno P. – Petra  R.- Roland van P.- Frans vd Z.-Aad R. en Bruun vd S.

Piet vd B. zou aanvankelijk meegaan, maar had helaas andere sportieve activiteiten die met zijn werk te maken hadden . En dat bericht geloven wij natuurlijk.

Verzamelen bij bij infocentrum aan de Barbarasteeg om 13.00 uur en voorzien van laarzen –helmen en spoorzonehesjes op pad.  Sander voorop en die zette meteen de toon. Een stevig tempo bergie op bergie af. We kwamen op plekke waar je normaal gesproken niet mag komen. Sander had ervoor gezorgd dat we via ladders –buizen en provisorische trapjes door alle kruipgaten moesten. Aad R. had een rugzakkie meegenomen waarvan iedereen zich afvroeg waar daar nu precies in zat . Brood voor onderweg? Niets bleek minder waar. Maar Aad had wel last van dat zakkie want hij bleef bijna overal hangen en dat had niets met zijn postuur te maken J .

Na de stevige wandeling werd duidelijk wat ie tijdens de hele cross had meegedragen. Echte Apfelcorner.

Maar eerst nog maar even terug naar onze belevenissen waar Petra R. natuurlijk in goed gezelschap was. Die helm stond Petra perfect en er werd zelfs een fotoshoot van haar gemaakt. Facebook en andere social media zullen prachtige sfeerbeelden gaan geven.

Het is heel bijzonder als onder Delftse grond loopt….begonnen bij de ingang van de tunnel bij de Gamma kwamen we  o.a. onder het Bolwerk en Molen de Roos uiteindelijk uit bij DSM. Inmiddels ligt er zo’n 2,5 km spoortunnel. We hebben Sander meteen maar het voorstel gedaan dat we de tunnel als loopgroep officieel willen openen : “De Delftse Spoortunnelloop”. Indrukwekkend om te zien hoeveel werknemers er ondergronds hun vak uitoefenen. We hebben ook heel veel plezier gehad door alle zaken die we zoal tegenkwamen op onze spoortunnelcross.

Na afloop in de keet  zorgde Sander voor koffie en bier. Daarna met z’n allen naar “De Klomp “op de Binnenwatersloot. Ook daar dorstig weer! Ja en na zo’n stevige cross wil je natuurlijk ook nog wel even iets eten. Frank P. belde alle horecagelegenheden af en uiteindelijk waren we welkom bij “Einstein”. Piet vd B. was inmiddels ook uitgewerkt en schoof bij ons aan. Bij “Einstein”werd het heeeeeeeel gezellig en we hebben er heerlijk gegeten en ook nog wat gedronken natuurlijk. Ook andere gasten genoten mee van ons en dan merk je hoe gezellig het kan zijn op zomaar een vrijdag in februari.

Wat maakt een clinic van de A1/A2 zo leuk?

Niels van der Steuijt is al jarenlang de succesvolle trainer/coach van de A1/A2 van Fortuna. En ieder jaar heeft Niels ook met veel plezier zijn diensten beschikbaar gesteld als veilingitem voor de Fortuna veiling. De organisatie van de veiling is dan ook blij dat ook voor de 2014-editie we weer een clinic onder leiding van Niels op de kavellijst mochten noteren. Meetrainen met de A1 en A2, wat is daar nou zo leuk aan voor de kinderen van Fortuna? Lees het verhaal van de E2 van vorig jaar en u weet waarom u dit jaar als ouders van een jeugdteam weer de portomonnees bij elkaar moet trekken en mee moet gaan bieden op dit geweldige item.

Fortuna A1/A2 verzorgt clinic voor E2

(Eerder gepubliceerd op donderdag 6 juni 2013)
Voor Fortuna E2 is het veldseizoen ten einde. In de laatste 2 veldwedstrijden was de pijp leeg. Beide wedstrijden werden terecht verloren en hiermee was de veldtitel uit zicht. Gaat het seizoen dan als een nachtkaars uit? Helemaal niet, want er liggen nog veel leuke dingen in het verschiet. Zo gaan de kinderen nog een weekendje met z’n allen naar Duinrell en ook het Fortuna Kamp komt er nog aan.
Maar vanavond was het ook feest voor de kinderen. Tijdens de Nieuwjaarsveiling wist Fortuna E2 namelijk de fel begeerde clinic van Fortuna A1/A2 te bemachtigen. Dit betekende dat de kinderen vanavond eerst pannenkoeken gingen bakken (prima opgewarmd door de gelegenheidskoks Sem en Sven). Nadat de buiken waren gevuld, was het tijd voor de video analyse. Damien Folkerts had de kampioenswedstrijd in de zaal tegen Dijkvogels E1 gefilmd en hier een mooie analyse van gemaakt. Leuk voor de kinderen om zichzelf te zien en voor iedere speler/speelster had Damien een prima tip in petto.Daarna het hoogtepunt. Onder leiding van Niels van der Steuijt gingen de kinderen aan de slag met bal en korf onder begeleiding van de voltallige A1/A2. Er was aandacht voor doorloopballen en schieten en daarna natuurlijk de partijvormen. De Battle of the Twins (Gebroeders Bezemer versus de Boes Brothers met hulp van de rest van de E2) werd met gemak door de Boes Brothers gewonnen. Hierna werd de E2 door een haag van A1/A2-spelers rennend nog gehuldigd en was er ook nog aandacht voor onze trainer/coach Claire van Oosten. Zij moest door haar blessure zichzelf helaas beperken tot foto’s maken. maar ook zij mocht nog door de erehaag heen om uiteindelijk van Fortuna E2 de gouden medaille te ontvangen.

Na de groepsfoto keerden de kinderen moe maar tevreden huiswaarts. Een super leuke en leerzame avond voor de kinderen en we willen dan ook Niels/Damien en de voltallige A1/A2 inclusief begeleiders bedanken voor alle energie die ze hier in hebben gestoken. Het was erg leuk en de kinderen, coaches en ouders hebben met volle teugen genoten!!

Weet jij al waar je op gaat bieden?

De lijst met items voor de veiling groeit gestaag. Hoog tijd dus om vast te gaan bepalen waar je op 15 februari op gaat bieden. Worden het de musicalkaartjes (dit jaar voor Jersey Boys!) of toch een gesigneerd voetbalshirt? Ga je een weekend rijden in een Fiat500 cabrio van Autobedrijf Preuninger of win je in de loterij een kadobon voor een heerlijke taart van Taarttruth?

Een bijzonder item is zeker ook de tennisoutfit van Nederlands beste tennisster Kiki Bertens. Een soortgelijk item was er ook vorig jaar op de veiling. Anne van Stek ging er mee aan de haal en kan het zich nog goed herinneren:

1 ❤ tennis en op de veiling won ik een Wilson tennistas, een racket en een jurkje. Allen afkomstig van Kiki Bertens. Met het racket heb ik al meerdere keren een lekker balletje geslagen, de tas daar loop ik als een echt prof mee rond. Alleen het jurkje….tja haha ik was zwanger dus die heeft me nog niet gepast hahahaha

De lijst met items wordt regelmatig aangevuld. Kijk dus vaak op deze site. Heb je zelf nog iets leuks te veilen? Geef het door aan acabout@hotmail.com of overleg bij Fortuna even met een van de commissieleden (Anouk Vanwersch, Patrick Vanwersch, Guido Al, Arno van Boxtel of Ton Schäffer) of ze het geschikt vinden.

Topkorfbalclub wordt geveild

Het zal jullie niet ontgaan zijn. Sinds 1 januari heeft Fortuna geen hoofdsponsor meer. Het bracht de Veilingcommissie op het – mogen wij wel zeggen – unieke plan om het hoofdsponsorschap als item te gaan veilen op de Fortuna Veiling die op 15 februari a.s. gehouden zal gaan worden. Uiteraard moest dit eerst met het bestuurd besproken worden, maar ook zij waren snel overtuigd dat het fantastisch zou zijn wanneer Fortuna dankzij de veiling opnieuw een hoofdsponsor zou vinden.

We besloten het dan ook officieel aan te gaan pakken: de komende weken zal in de regionale en landelijke media een bijzonder persbericht aangeboden gaan worden. Een bericht waarmee we potentiële sponsors geïnteresseerd hopen te maken voor dit bijzondere aanbod. We laten jullie alvast het persbericht zien. Schroom niet om het bericht door te sturen aan bedrijven waarvan u denkt dat ze hier wel eens in geïnteresseerd kunnen zijn.

Delftse topkorfbalclub Fortuna onder de veilingshamer

Korfbalclub Fortuna heeft besloten haar hoofdsponsorschap te gaan veilen. De Delfste korfbalclub die al jaren uitkomt op het hoogste niveau van Nederland en vorig seizoen nog in een goed gevuld Ahoy de finale wist te behalen, is op zoek naar een nieuwe hoofdsponsor. De Korfbal Leagueclub kan veel voor (Delftse) ondernemers betekenen als enige Delftse topsportvereninging.

Tijdens de jaarlijkse veiling die Fortuna meestal in de eerste maanden van het nieuwe jaar organiseert staat het hoofdsponsorschap tussen de te veilen artikelen. Ondernemingen die op zoek zijn naar landelijke naamsbekendheid kunnen dit op unieke wijze genereren voor een aantrekkelijk tarief. Mede door de naamskoppeling zal de onderneming landelijke bekendheid verwerven, bijvoorbeeld tijdens uitzendingen van NOS Studio Sport.

Ondernemers uit Delft en omstreken kunnen nu al bieden op dit veilingsitem dat op 15 februari 2014 na de wedstrijd tegen TOP/Justlease.nl definitief onder de hamer. Heeft u interesse in een jaar lang hoofdsponsorschap bij Fortuna en de daarbij behorende extra’s, dan kunt u uw voorinschrijving alvast kenbaar maken via: sponsoring@fortuna-korfbal.nl.

Fortuna is een korfbalvereniging uit Delft, die uitkomt in de Korfbal League, de hoogste competitie van Nederland. Fortuna strijdt jaarlijks om de landelijke prijzen en staat bekend om haar sterke jeugdopleiding.

Einde bericht

Een geweldig vrienden-uitje dankzij de veiling

De Fortuna veiling staat ieder jaar weer garant voor een gezellige avond. Maar veel van de items die geveild worden leveren ook ná de veiling nog veel plezier op. Avondjes uit, kaartjes voor een Eredivisie voetbal wedstrijd een korfbal-clinic of een kinderfeestje; het zijn allemaal voorbeelden van de leukste veilingitems van de afgelopen jaren waar hele groepen vrienden en korfbalteams uitgebreid van genoten hebben.

Een mooi voorbeeld in dit rijtje is het Paintball uitje. Ieder jaar weer beschikbaar gesteld door Paintball Delft. En afgelopen jaar werd dit item gekocht door Rick van den Blink en zijn vrienden. Allemaal hadden ze een tientje gelapt en dat bleek voldoende voor het hoogste bod die avond. We vroegen Rick deze week wat hij zich nog kan herinneren van dit uitje dat ze enkele maanden na de veiling hadden. Hier zijn reactie en de foto’s:

Nou wij zijn met zijn 12-en of 16-en (weet niet meer precies) wezen paintballen in Delft, die wij gezamelijk hebben gekocht bij de fortuna veiling!

RickvdBlink_paintball_1

In het begin was het een beetje aftasten met zijn allen maar al gauw waren de 1e verfkogels op en werden nieuwe gehaald! Na 2 potjes capture the flag, uiteraard gewonnen door mijn team, was het hek van de dam! Weg alle regels, niks hit roepen en handen in de lucht, gewoon doorblijven knallen op elkaar. Dit leverde zoals gewoonlijk een hoop schatergelach en uiteraard gevloek op! Na een paar beurse – en verfplekken op elke plek die je maar kan bedenken, hebben we paar biertjes gedronken en voldaan en met een ervaring rijker naar huis gegaan! Uiteraard afgesloten met een shoarmatje van Vatan!

Ook op 15 februari a.s. zullen er weer diverse groeps-items geveild worden. Trommel je vrienden bijelkaar, bepaal wat jullie gezamenlijk kunnen bieden en bied mee tijdens de Fortuna veiling!

De eerste veilingitems stromen binnen

De eerste items voor de Veiling stromen binnen. Binnenkort zal de speciale veilingwebsite weer online gaan en kan je de complete lijst bekijken. Tipje van de sluier: wat dacht je van 2 kaartjes voor de musical Jersey Boys, van een gesigneerd shirt van Mark van Bommel, een uur bowlen bij Gasterij ’t Karrewiel, meetrainen met Fortuna A1/A2 of het bijzondere product op deze foto…

schoenborstel
Op 15 februari kan je er allemaal op gaan bieden. Hou de website en Facebook in de gaten voor nog meer items die we bekend kunnen maken.

Zelf iets beschikbaar stellen? Laat het ons weten. We kunnen alles veilen!

De Fortuna veiling komt er weer aan

De afgelopen jaren werd er steeds in januari een nieuwjaarsveiling bij Fortuna georganiseerd. En ook dit jaar gaat het weer gebeuren. Ietsje later dit keer: op zaterdag 15 februari na de wedstrijd van Fortuna 1 tegen TOP/Justlease.nl.

Noteer deze datum dus vast in je agenda. Dit evenement wil je niet missen. Meer informatie volgt de komende weken.

De veilingcommissie is hard bezig met de organisatie en is uiteraard op zoek naar mooie items. Heb je iets leuks dat wij kunnen veilen stuur dan even een mailtje aan Anouk Cabout (acabout@hotmail.com) of spreek een van onderstaande commissieleden bij Fortuna even aan.

Patrick Vanwersch, Guido Al, Ton Schaffer, Arno van Boxtel, Anouk Cabout

Terugblik op een geslaagde avond

Het zit er weer op; na weken hard werken is het voorbij. Afgelopen zaterdag was de 3e Nieuwjaarsveiling bij Fortuna/MHIR en ik denk dat we wel mogen zeggen dat het zeer geslaagd was.

De avond begon al goed; Fortuna/MHIR 1 versloeg op overtuigende wijze concurrent DVO. Tot 14-14 ging het gelijk op maar daarna ging een groep supporters zich er mee bemoeien en kreeg de ploeg vleugels. Het tekende de sfeer in het Fortuna-complex voor de rest van de avond. Het was erg gezellig en er werd actief meegedaan met bieden tijdens de veiling.

Na een openingswoord van Wim de Koning – waarin het goede nieuws verteld werd dat ook volgend seizoen Ard en Joost de coaches zullen zijn van de selectie – kon het losbarsten. In een overvolle kantine werden allereerst tientallen prijzen verloot , waarna de veilingmeesters de eerste kavels ‘onder de hamer’ brachten. Er was duidelijk voor ieder wat wils getuige een breed scala aan hoogste bieders. Zo is de clinic van Barry Schep een prooi geworden voor de E3/E4, krijgt de D2 binnenkort steun van de complete SVF en gaan enkele kinderen uit de E2 apekooien. Maar er was meer: het hoogste bod van de avond was voor het oranje shirt van Barry Schep. Jako Neleman kocht deze voor maar liefst 340,- euro. En dat terwijl het shirt voor de wedstrijd van het eerste al voor 220,- euro door Dik Scherft was gekocht. Dik gaf het shirt daarna terug zodat het nog een tweede keer geveild kon worden, met een totale opbrengst van 560,- tot gevolg.

Vele zullen de komende maanden nog terugdenken aan deze veilingavond als ze hun prijs gaan verzilveren. Zo gaat Ed Moerman de rondleiding door de Delftse spoortunnel doen, kan Amanda Verheezen een jaar lang gratis naar de kapper bij Headline Haarmode en gaat Martijn Verweij naar een thuiswedstrijd van Feyenoord. Verder vinden we Siebe Auwerdda een jaar lang terug bij Koster Sportclubs, gaat Rick van den Blink met zijn vrienden paintballen bij Paintball Delft en verblijft Koen van der Pol met zijn vrienden binnenkort in het chalet van Rob en Ina van den Bergh.

Het slotakkoord van de avond was voor Martijn Verweij. Hij legde beslag op het ludieke laatste item en mag een jaar lang op zijn eigen parkeerplaats parkeren, voor de deur van Fortuna/MHIR. Niet lang daarna kon veilingmeester Jan-Jaap (die weer een voortreffelijk stuk presentatiewerk liet zijn samen met Rene Wolve) het eind bedrag bekend maken. Alles bijelkaar is er deze avond 8.500,- euro bij elkaar gebracht. Met een gulle gift van sponsor HWS erbij kunnen we het bedrag afronden op 9.000,- euro !!!!

Bedankt

Natuurlijk zijn er enkele bedankjes op zijn plaats; een avond als deze vraagt weer veel van onze vrijwilligers, maar de opbrengst mag er zijn. Uiteraard bedanken wij als eerste de veilingmeesters Jan-Jaap en Rene. Ga er maar aanstaan. van 21 tot 24 uur een hele berg items er door heen jagen. Dank ook aan Astrid, Petra en Wim die de administratie bijhielden, aan Tino en zijn mannen van het geluid, aan al het barpersoneel en tenslotte aan de kids van de D2 die met elkaar maar liefst 600 loten hebben verkocht. Chapeau!

Nog 1 item

De veiling krijgt nog een klein staartje. We zijn namelijk een item vergeten te veilen. De Uithof had op het laatste moment nog een Active Gaming uitje voor 15 personen beschikbaar gesteld. Voor meer info kijk hier. Vanaf NU kan er online op dit item geboden worden. Meld hieronder bij ‘comments’ of ‘reacties’ je bod en zorg er steeds voor dat je bod hoger is dan het laatste bod dat er al staat. Degene die op maandag 28 januari om 14.00 uur het hoogste bod heeft is de winnaar. De opbrengst wordt opgeteld bij de eerder genoemde 9.000,- euro en komt ook ten goede van de verbouwingswerkzaamheden aan ons complex.

Wie biedt?